DEC SuperScan FULL

Cena produktu:

cena vč. DPH 21% 70 800,00 Kč cena bez DPH 58 512,40 Kč

Záruka: 2 roky

DEC SuperScan CZ FULL je komplexní sada programových modulů pro autodiagnostiku vozidel Alfa-Romeo, Audi, Chevrolet, Citroën, Dacia, Fiat, Ford, KIA (pouze Asie), Lancia, Land Rover, Lexus, MG, Opel, Peugeot, Renault, Rover, Seat, Skoda, Toyota, Vauxhall, Volkswagen, BMW a Mini. Tato sada obsahuje základní modul DEC SuperScan CZ, který obsahuje veškerý potřebný hardware, propojovací kabely a plnou OBD-II Diagnostiku. Jedná se o klasickou diagnostiku pro většinu řídících jednotek vozidel všech podporovaných vozidel. Obsahuje funkce diagnostiky jako jsou:

 
Identifikace
Čtení pamětí závad
Mazání pamětí závad
Měřené hodnoty
Grafy měřených hodnot
Zaznamenávání mezních hodnot v měřených hodnotách
Akční členy
Programovací funkce
Tisk protokolů pro zákazníka

Kromě diagnostických funkcí je možné také využívat funkce diagnostiky EOBD. Autodiagnostika DEC Superscan pokrývá většinu řídících jednotek podporovaných značek včetně rozšířených funkcní jako jsou programování řídících jednotek BSI, ABS/ESP nebo motorů. V každé z jednotlivých automobilek je bohatá škála výrobců a typů řídících jednotek. Tyto jednotky rozpoznáváme přímo podle výrobce a typu například ABS BOSCH 8.0, ABS TEVES MK70, AIRBAG TEMIC (MUX) nebo AIRBAG AUTOLIV (A7 CAN). Každá z jednotek je co se týká diagnostiky zcela odlišná. Přehled řídících jednotek a funkcí podporovaných autodiagnostikou DEC SupersCan CZ FULL si prostudujte následující dokumenty:

Fiat, Alfa-Romeo, Lancia
Chevrolet
Peugeot, Citroen
BMW
Renault, Dacia
Ford
Kia (pouze Asie)
Land-Rover
Lexus
Rover MG
Opel, Vauxhall, Chevrolet
Volkswagen, Audi, Seat, Skoda
Toyota

Důležité!!!
Autodiagnostika DEC Superscan je stavebnicový systém autodiagnostických modulů na různé světové automobily. Tato sada FULL obsahuje vše potřebné pro autodiagnostiku všech uvedených značek. Jednotlivé značky a základní modul lze také zakoupit jednotlivě.

Požadavky na PC
Operační systém Win XP, Vista, Win7 případně vyšší 32 i 64 bit. Procesor min. 1 GHz

Přihlásit

Nejprodávanější

1. VIS

diagnostic-procedures-vis-235.jpg 1 053,00 Kč Cena vč. DPH 21%

AutoComSoft s.r.o.

Jan Svoboda

+420 602 111 248 info@pc-autodiagnostika.cz