Servisní knížka online

 mojeserviska.cz

 

mojeserviska.cz je nezávislá elektronická online servisní knížka zdarma a pro každého. Stejně jako v papírové servisní knížce i zde máte možnost vést kompletní agendu servisu Vašeho vozidla nebo vozidel Vašich zákazníků. Výhodou mojeserviska.cz je její nezávislost na výrobci vozidla, takže do ní může přistupovat kdokoliv a dokonce bez nutnosti registrace!

 

 • Existují dva druhy uživatelů:
  PROFI, to jsou autoservisy, které mají u nás registraci
  AMATER, to jsou všichni ostatní motoristé

 

 • Každá servisní knížka má uživatelské jméno číslo karoserie VIN. Heslo je pak číslo velkého technického průkazu registrovaného v ČR včetně počátečních písmen série. Tímto způsobem má do servisní knížky přístup kdokoliv kdo má přístup k dokumentům vozidla, stejně jako do papírové varianty servisní knížky

 

 • Uživatel PROFI se přihlašuje na hlavní stránce mojeserviska.cz v sekci „Profi uživatelé“. Může vyhledávat všechny již založené servisní knížky a zapisovat do nich. Jeho zápisy do servisních knížek jsou označeny jako PROFI, což zvyšuje hodnocení jejich důvěryhodnosti. Všechny servisní knížky, do kterých již zapsal, se mu zobrazují v přehledu servisních knížek

 

 • Uživatel AMATER se nepřihlašuje. Do servisní knížky vstupuje na hlavní stránce mojeserviska.cz v levé části „Vstup do servisní knížky“. Jeho zápisy jsou v servisních knížkách označeny jako AMATER.

 

 • Nová servisní knížka se zakládá na hlavní stránce mojeserviska.cz případně v účtu PROFI uživatele kliknutím na tlačítko „Založení servisní knížky“. Po vyplnění nezbytných údajů je hotovo.

 

 • Do servisní knížky lze vždy zapsat servisní událost a libovolný počet úkonů. Nejběžnější úkony je možné vybrat z menu nebo zadat vlastní. Pokud se u jednotlivého servisního úkonu uvede datum příští kontroly, pak mojeserviska.cz uživatele informuje 14 dnů před vypršením termínu o nutnosti opakování servisního úkonu. U každé servisní události lze uvést poznámku, například jaký byl použit olej.
 
 • Ze servisní knížky lze pořizovat výpis kliknutím na „Stáhnout do PDF“ v levé části každé servisní knížky.