MaxiEcu

Kód: 164/1 164/2 164/3 164/EUR 164/FUL Zvolte variantu
Akce Novinka Tip
3 267 Kč 4 235 Kč 5 082 Kč 8 591 Kč 12 463 Kč od 3 267 Kč 2 700 Kč bez DPH 3 500 Kč bez DPH 4 200 Kč bez DPH 7 100 Kč bez DPH 10 300 Kč bez DPH od 2 700 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

Konečně diagnostika, která na trhu chyběla - Stavebnicový systém diagnostik na většinu světových značek za bezkonkurenční cenu!

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

MaxiEcu - autodiagnostika pro většinu světových značek a v češtině!

MaxiEcu je modulární multiznačková autodiagnostika za více než příznivou cenu. Pracuje na platformách Windows a Android. Jedná se o stavebnicový systém, takže si nemusíte kupovat celý balík značek, když máte zájem třeba jen o jednu nebo dvě. Díky modularitě je možné si autodiagnostiku poskládat podle vašich potřeb. Základní sada je BlueTooth / WiFi interfejs MaxiEcu plus licence pro 1 vybranou značku (značku si vyberete při instalaci, nikoliv při koupi). Pokud chcete, můžete si také hned vybrat sadu s více značkami nebo si nové značky dokoupit později - prostřednictvím uživatelského účtu. Licence bude trvale přiřazena danému zařízení (rozhraní), takže nemusíte kupovat další sadu ani instalovat další software.

POKRYTÍ

Abarth, Alfa Romeo, Audi, BMW, Bentley, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroën, Cupra, DS, Dacia, Daewoo, Datsun, Dodge, FUSO, Ferrari, Fiat, Ford, GAZ, Honda, Hyundai, Infiniti, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Lada, Lamborghini, Lancia, Land Rover, Lexus, MAN, MG, MINI, Maserati, Mazda, McLaren, Mercedes, Mitsubishi, Multicar, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, RAM, Renault, Rolls Royce, Rover, Saab, Samsung, Seat, Smart, SsangYong, Subaru, Suzuki, Tata, Toyota, UAZ, Volkswagen, Volvo, Škoda

TABULKA POKRYTÍ ZNAČEK, JEDNOTEK A FUNKCÍ

Zde uvádíme aktuální pokrytí všech značek, řídících jednotek a funkcí. Data se načítají od výrobce v reálném čase.

 
...
...
...
Řídící jednotka:
...
 

STAVEBNICOVÁ DIAGNOSTIKA

Díky modularitě softwaru MaxiEcu 3 (verze pro Windows a Android) si můžete vybrat verzI s 1 značkou (MODULE), balíček značek (ASIA, EUROPE, USA) nebo verzi se všemi značkami (FULL). Licence je trvale přiřazena k danému zařízení (rozhraní), takže pokud potřebujete novou značku, nemusíte kupovat další hardware ani instalovat další program - stačí se přihlásit ke svému uživatelskému účtu a objednat si další licenci pro vybranou značku. Je to ideální řešení, jak získat čas a ušetřit peníze. Licence na software není časově omezena - máte přístup ke všem funkcím systému MaxiEcu. Hardwarovým klíčem je rozhraní, nikoli počítačové pracovní stanice - takže software můžete nainstalovat i na několik počítačů/notebooků.

POKROČILÉ FUNKCE, SNADNÉ POUŽITÍ

MaxiEcu 3 poskytuje také přístup k pokročilým funkcím. Většina produktů na trhu poskytuje výsledky omezené pouze na diagnostiku motoru (OBD2). MaxiEcu 3 má mnohem více možností - poskytuje přístup k servisní diagnostice, včetně: regenerace DPF, reverzace brzdového třmenu, ABS, AirBag, AT, ESP, Immo, UPS, BCM a mnoha dalších. Chcete-li získat komplexní znalosti o technickém stavu vozidla - potřebujete pouze počítač nebo tablet s operačním systémem Windows. Intuitivní design umožňuje rychlé spuštění diagnostiky - bez nutnosti číst rozsáhlé pokyny. Díky tomu je MaxiEcu nástrojem určeným jak jako podpora pro profesionální dílny, tak pro soukromé použití. Podívejte se na úplný seznam aktuálně dostupných diagnostických možností pro každý model - pomocí našeho vyhledávače - záložka FUNKČNOST

PROPOJOVACÍ ROZHRANNÍ - 4 GEN

 • Rozhraní s plně elektronickým multiplexorem
 • 13 dvojitých datových sběrnicových linek
 • Dvoujádrový 32bitový procesor Xtensa®
 • Wifi - kompatibilní se standardem 802.11 b/g/n a maximální přenosovou rychlostí až 150 Mbps
 • Bluetooth - kompatibilní se standardem BR/EDR v4.2 a specifikací BLE
 • Vyrobeno z materiálu ABS, odolného vůči nárazům, vlhkosti, prachu a vysokým teplotním amplitudám
 • Ergonomický tvar a zajímavý design.

Model 4 GEN představuje novou generaci komfortu a kvality v autodiagnostice.


UŽIVATELSKÝ ÚČET

Po zakoupení zaregistrujete své rozhraní pomocí tlačítka MŮJ ÚČET na webových stránkách www.maxiecu.com. Registrací zařízení získáte také přístup k uživatelskému účtu, ze kterého můžete získat profesionální technickou podporu v každé fázi používání MaxiEcu 3. Získáte také přístup k nejnovějším verzím softwaru s možností pohodlného online dokupování dalších značek automobilů.

PROČ MaxiEcu?

 • Investujete do legálního programu a získáte originální softwarovou licenci
 • Ke každému nákupu vždy vystavujeme účtenku nebo fakturu
 • Rozhraní je softwarový klíč, takže můžete nainstalovat software do mnoha zařízení současně - žádný licenční limit pro počet zařízení
 • Poskytujeme záruku 2 roky.

Bez ohledu na verzi softwaru je licence MaxiEcu vždy časově neomezená a bez hardwarových limitů. Nemusíte se tedy obávat, že by váš přístup po nějaké době vypršel - ke stejným funkcím máte přístup i po několika letech. Licenční klíč je rozhraním, takže software můžete snadno nainstalovat i na několik zařízení. Zjistěte více informací o licenci.

 

DTC KÓDY

Tato funkce umožňuje číst chybové kódy zaznamenané během práce elektronických systémů vozidla. Pomocí něj můžete snadno a rychle najít důvod nepravidelnosti sami. Můžete také objasnit místo poruchy. Účinná diagnostika rozhodně sníží riziko nákladných a dlouhodobých oprav. Kódy přijaté v MaxiEcu jsou popsány, takže k jejich interpretaci není potřeba mít odborné znalosti. Před smazáním si také můžete závady uložit do diagnostické zprávy ve .pdf formátu, díky čemuž získáte přehled o historii poruch. Dostupnost této na Vašem voze kontrolujte v tabulce pokrytí výše.

MĚŘENÉ HODNOTY

Tato volba v MaxiEcu umožňuje zobrazit mnoho hodnot v reálném čase přímo z řídící jednotky. Funkce slouží ke čtení hodnot z řízeného systému pro diagnostiku poruchy, případně pro ověření chybové hlášky v paměti závad. Získané hodnoty lze také automaticky uložit do sestavy, kterou si můžete přečíst v tabulce, nebo zobrazit jako graf. Dostupnost této na Vašem voze kontrolujte v tabulce pokrytí výše.

GRAFY

Grafy nám umožňují vizualizaci čtení měřených hodnot. Grafické znázornění hodnoty je zvláště výhodné, pokud chcete ověřit signály měnící se na vyšší frekvenci. Grafické zobrazení je možné i za jízdy, takže lze sledovat aktuální průběhy hodnot. Dostupnost této na Vašem voze kontrolujte v tabulce pokrytí výše.

TESTY AKČNÍCH ČLENŮZákladní a neoddělitelná funkce při diagnostice automobilů. S její pomocí můžete zkontrolovat, zda daný akční člen funguje správně. Software MaxiEcu umožňuje aktivovat jednotlivé akční členy podřízení dané řídící jednotce. V nabídce je vynutí zapnutí daného členu a díky tomu můžete například zkontrolovat chod ventilátoru chladiče i na studeném motoru. Dostupnost této na Vašem voze kontrolujte v tabulce pokrytí výše.

PŘIZPŮSOBENÍ

Funkce doporučená pro profesionály. Její použití může vyžadovat pokročilé znalosti, i když její použití s MaxiEcu je snadné. Pomocí přizpůsobení lze například:

 • regenerovat DPF
 • přizpůsobit škrticí klapku
 • nastavit volnoběžné otáčky
 • reset kontrolky výměny oleje

Dostupnost této na Vašem voze kontrolujte v tabulce pokrytí výše.

KÓDOVÁNÍ

Funkce kódování slouží pro změnu konfigurace řídící jednotky. Jinými slovy se kódování používá k povolení nebo zakázání konkrétních vlastnosí řídící jednotky. Díky tomu můžete flexibilně přizpůsobovat možnosti konkrétní výbavy nebo modelu vozidla, např.:

 • měnit konfiguraci airbagů
 • upravovat práci stěračů
 • měnit jazyk v palubní desce
 • kódovat nastavení světel pro denní svícení.

Dostupnost této na Vašem voze kontrolujte v tabulce pokrytí výše.

AUTOMATICKÉ SKENOVÁNÍ VOZIDEL

Pohodlná a velmi snadno použitelná funkce, která vám umožní získat rychlou analýzu aktuálního stavu vozidla. Po použití automatického skenování vozidla získáte úplný obrázek s výsledkem diagnostiky všech systémů zobrazených v seznamu pro vybraný model vozidla. Tato softwarová možnost umožňuje také simultální, automatické chybové hlášení registrovaných chyb během skenování. Na závěr můžete vygenerovat diagnostickou zprávu, která zobrazí celý provedený proces.

INFORMACE O ECU

Pokud chcete znát podrobné údaje o řídicí jednotce a získat možnost zobrazit informace o diagnostikovaném systému – použijte funkci Identifikace. Tato možnost vám umožní získat podrobné informace o ECU, např.

 • datum výroby
 • datum poslední návštěvy v servisu
 • kód motoru
 • čísla dílů nebo verze zařízení

Tato data vám umožní například objednat náhradní díly podle údajů řídicí jednotky, identifikovat přítomnost konkrétních dílů výbavy ve voze, který hodláte koupit, nebo ověřit správný výběr komponentů. Dostupnost této na Vašem voze kontrolujte v tabulce pokrytí výše.

Doplňkové parametry

Kategorie: Multiznačková autodiagnostika
Záruka: 2 roky