VIS

Kód: GPC-32
1 053 Kč 870,25 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

VIS (Vag Info Systém) je online databáze diagnostických postupů pro vozidla koncernu Volkswagen, Audi, Seat a Škoda. Pro většinu řídcích jednotek jsou zde zpracovány návody pro kódování, přizpůsobení, základní nastavení a nastavení konfigurací. U motorových jednotek jsou popsány kontrolní postupy, například kontrola snímače hmotnosti nasávaneho vzduchu nebo snímačů pedálů apod. Uživatel se tak snadno dozví např. správné otestování plnícího tlaku, nastavení servisních intervalů nebo přizpůsobení klíčků k zapalování. Dále VIS obsahuje také databázi kódování řídících jednotek vozidel skupiny Volkswagen, včetně kryptovaných kodování řídících jednotek ABS: Mark60 EC1, ABS8.2 front ESP8.2i, ESP9.0 front, EV_Brake1UDSContiMK100IPB, ESP_MK25A_XT. Stačí zadat VIN vozidla a objednací číslo řídící jednotky plus její adresu a ihned je vypočten kód pro Vaši jednotku.V současné verzi diagnostické příručky VIS je přesně 1672 rozdílných diagnostických postupů pro celý koncern VW!!!

 

OBJEDNAT online

 

Bez zakoupení licence funguje databáze VIS v DEMO režimu, kde jsou číslice nahrazeny znakem X a slouží pro přehled funkcí a pokrytí vozidel a jednotek. Každý uživatel má povoleno sledovat 40 unikátních postupů na jeden kalendářní den.

přístup do databáze je na: Diagnostická příručka VIS

Důležité upozornění:

Podpora VIS 6.5 offline byla ke 30.9.2021 ukončena. Nadále funguje informační systém VIS online, který obsahuje mnohonásobně více informací a dynamičtěji se vyvíjí. Využívání VIS online je pohodlné i v terénu, kde si lze vytvořit přístup k internetu například pomocí hotspotu vytvořeného chytrým telefonem. VIS online je dostupný přímo na adrese: https://diagnostics.vis4vag.com/cs/ . Přihlašovací údaje jsou shodné s údaji Vašeho uživatelského účtu u nás. Alternativně lze používat speciální prohlížeč VIS online, který si přihlášení pamatuje za Vás a je sestrojen přímo pro prohlížení systému VIS online. Prohlížeč VIS online již obsahují včechny instalační balíčky od 1.1.2021.

Jak se dostat k novému VIS onlile?

Jednoduše si stáhněte a nainstalujte aktuální instalační balíček, který naleznete ve Vašem uživatelském účtě. Pokud nechcete kupovat aktualizaci a Váš instalační balíček obsahuje ještě starý VIS 6.5. offline, pak VIS online využívejte na adrese: https://diagnostics.vis4vag.com/cs/.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příručky a příslušenství
Expedice: ihned ke stažení